Partneři

dogpoint_logo

Dogpoint o. p. s. pomáhá opuštěným a týraným pejskům nejen nacházet domov, ale také je na tento "nový" život připravit. Dogpoint těmto psům poskytne dočasný azyl, potřebnou péči a pomůže jim s resocializací a přípravou na začlenění do nových rodin. Práce to není snadná a pomoci může každý.

 

vyletsepsem logo

Projekt Výlet se psem si klade za cíl poskytnout pejskařům prostor, kde naleznou tipy na výlety vhodné i pro pejsky. Stránka vyletsepsem.cz se snaží poskytnout inspiraci s co nejúplnějšími informacemi o daném místě. Tak neváhejte a běžte se inspirovat, kam příště vyrazit!

 

logo VKD_positive_ll Klinika, která Vám nabízí kompletní prevenci a léčbu psů, koček a drobných zvířat. Kromě vysoké odborné úrovně lékařské péče klademe důraz i na komunikaci s Vámi, klienty.

Z našich zkušeností víme, že nejde „jen“ o samotné terapeutické řešení problému, ale jde i o poskytnutí veškerých informací o léčbě, možných postupech, prognóze, domácí péči, dále i chovatelské péči, výživě a výchově Vašeho domácího mazlíčka.

Veterinární klinika Delta MVDr. Michael Růžička, s r. o.

 

kterinadanielphoto - logo

Interiérové a exteriérové focení Vás i Vašich čtyřnohých mazlíčků. Pořádáte akci a nemáte fotografa? Kateřina Daniel je správná volba.